V650DJ6-Q02 Rev.E1

| panel model | V650DJ6-Q02 Rev.E1 |
|---|---|
| Zespół Marka | INNOLUX |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,65 inch, 3840×2160 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| V650DJ6-Q02 Rev.E1 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Format pikseli | 3840(RGB)×2160 [UHD] |
| Konfiguracja | RGB Vertical Stripe |
| Aktywny obszar | 1428.48(H)×803.52(V) mm |
| Zarys Dim. | 1438.48(H)×815.02(V) ×1.33(D) mm |
| Obszar bezel | - |
| Leczenie | Antiglare (Haze 1%), Hard coating (3H) |
| Luminancja | 0 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu | 5000:1 (Typ.) (TM) |
| Zobacz kierunek | Symmetry |
| Czas odpowiedzi | 9.5 (Typ.)(G to G) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) |
| Tryb pracy | Super MVA, Normally Black, Transmissive |
| Grubość płyty | 0.50+0.50 mm |
| Transmitancja | 5.14% (Typ.)(with Polarizer) |
| Obsługuje kolor | 1.07B 88% (CIE1931) |
| Źródło światła | No B/L |
| Waga | 3.60±0.18Kgs |
| Częstotliwość wyświetlania klatek | 60Hz |
| Panel dotykowy | Without |
| Typ interfejsu | 192 pins USI-T , Connector |
| Zasilacz | 12.0V (Typ.)(VLCD) |
| Środowisko | Operating Temperature: 0 ~ 50 °C ; Storage Temperature: -20 ~ 60 °C |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu INNOLUX V650DJ6-Q02 Rev.E1.
INNOLUX V650DJ6-Q02 Rev.E1 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty INNOLUX V650DJ6-Q02 Rev.E1 pdf lub szczegółowej specyfikacji INNOLUX V650DJ6-Q02 Rev.E1 lub innych wyświetlaczy LCD INNOLUX, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od INNOLUX Dystrybutor V650DJ6-Q02 Rev.E1 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
INNOLUX V650DJ6-Q02 Rev.E1 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty INNOLUX V650DJ6-Q02 Rev.E1 pdf lub szczegółowej specyfikacji INNOLUX V650DJ6-Q02 Rev.E1 lub innych wyświetlaczy LCD INNOLUX, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od INNOLUX Dystrybutor V650DJ6-Q02 Rev.E1 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "V650DJ6-Q02 Rev.E1"
- INNOLUX V650DJ6-Q02 Rev.E1
- Arkusz danych V650DJ6-Q02 Rev.E1
- Obraz V650DJ6-Q02 Rev.E1
- Cena V650DJ6-Q02 Rev.E1
- Dystrybutor V650DJ6-Q02 Rev.E1
